Vaikiški drabužiai - RubaiRubeliai.lt

Privatumo nuostatos

Registruojantis www.rubairubeliai.lt internetinėje parduotuvėje Pirkėjai privalo pateikti teisingą asmeninę informaciją (vardą, pavardę, el. pašto adresą). Perkant prekes Pirkėjas privalo pateikti papildomus teisingus duomenis (pilną mokėtojo adresą, pilną gavėjo adresą, telefoną, kitus pristatymui būtinus duomenis). Pirkėjas atsakingas už teisingą duomenų pateikimą. Jeigu Pirkėjas pateikia netikslius, melagingus ar klaidinančius duomenis, Pardavėjas turi teisę anuliuoti užsakymą. Pardavėjas pripažįsta ir gerbia kiekvieno fizinio asmens, kuris lankosi internetinėje parduotuvėje www.rubairubeliai.lt, teisę į privatumą. Pardavėjas renka ir panaudoja fizinio asmens duomenis tik prekių užsakymo ir pristatymo tikslais.

Internetinė parduotuvė www.rubairubeliai.lt įsipareigoja neatskleisti tokios informacijos tretiesiems asmenims, išskyrus internetinės parduotuvės www.rubairubeliai.lt partnerius, teikiančius prekių pristatymo ar kitas, su Pirkėjo užsakymo pateikimu ar įvykdymu susijusias paslaugas.

Internetinė parduotuvė www.rubairubeliai.lt niekada neprašys Jūsų mokėjimo duomenų. Pardavėjas mato tik rezultatą - mokėtoją ir mokėtiną sumą. Pardavėjas nekaupia ir neapdoroja Pirkėjo mokėjimo informacijos.
Tęsti
Prekinis ženklas
Greita paieška
 
Įrašykite ieškomo daikto kriterijų
Pilna paieška
Prekių krepšelis tuščias