Vaikiški drabužiai - RubaiRubeliai.lt

Kaip pirkti?

Pirkti e-parduotuvėje RubaiRubeliai.lt labai patogu ir paprasta!

Jums reikia:
1. Prisiregistruoti.
2. Išsirinkti norimą prekę ir įsidėti ją į krepšelį.
3. Patvirtinti užsakymą.
4. El.pašte sulaukti užsakymo priėmimo patvirtinimo.
5. Pasirinkus apmokėjimo būdą Mokėjimas pavedimu, Jums bus atsiųsta sąskaita apmokėjimui. Apmokėjimas turi būti atliktas per 24val. nuo sąskaitos gavimo. Jei dėl kokių nors priežasčių negalite atlikti pavedimo per nurodytą laiką, prašome mums pranešti el. paštu ar telefonu.
6. Prekės išsiunčiamos per 1-2 darbo dienas nuo apmokėjimo už prekes gavimo.

DĖMESIO! Jei negavote registracijos ar užsakymo patvirtinimo pranešimo į savo el. paštą, pasitikrinkite spam (šlamšto) aplanką. Jei el. laiško rasti nepavyksta, susisiekite su mumis - padėsime.

Prašome registracijos metu nurodyti telefono numerį, kuriuo bus susisiekta iškilus klausimams dėl prekių pristatymo.

Kada ir kaip gausite prekes?

Jūsų patogumui siūlome net kelis prekių pristatymo Lietuvoje būdus:

- Siuntimas registruotu paštu - 1,5 Eur. Šis pristatymo būdas paprastai užtrunka 1-3 darbo dienas. Gavę pranešimą apie siuntinį, jį atsiimsite pašte. Užsakant prekių už 29+ Eur, Jums siuntinuką atsiųsime NEMOKAMAI.

- Pristatymas į namus per kurjerį - 2,9 Eur. Užsakant prekių už 55+ Eur, Jums siuntinuką per kurjerį atsiųsime NEMOKAMAI. Ypač patogu užimtoms mamytėms, nes siuntinys pristatomas tiesiai į namus per 1-2 darbo dienas. Jei renkatės šį pristatymo būdą, nepamirškite nurodyti savo telefono numerio, kad esant reikalui kurjeris galėtų su Jumis susisiekti.

Jeigu užsakant prekes RubaiRubeliai.lt parduotuvėje kils klausimų ar keblumų, būtinai mums skambinkite telefonu 8-615- 32288 arba rašykite el.paštu info@rubairubeliai.lt - Jūsų užsakymą galime priimti ir telefonu ar el. paštu.
Tęsti
Prekinis ženklas
Greita paieška
 
Įrašykite ieškomo daikto kriterijų
Pilna paieška
Prekių krepšelis tuščias